Kamil Wasilewski

adwokat

Codziennie pomagam przedsiębiorcom rozwijającym swój biznes, w tym firmom typu startup we wczesnych fazach rozwoju. Z pasji i zamiłowania jestem sportowcem.
[Więcej >>>]

O blogu

Obecnie panuje moda na zdrowy tryb życia…Każdy chce być „fit” 🙂 W związku z tym jak grzyby po deszczu wyrastają na każdym osiedlu kluby fitness lub siłownie. Rośnie tym samym zapotrzebowanie na trenerów personalnych oraz instruktorów fitness.

Jeśli pojawiłeś się na moim blogu to zapewne prowadzisz lub zamierzasz założyć taki klub lub siłownię. Być może jesteś lub dopiero chcesz zostać trenerem personalnym.

Ten blog powstał właśnie z myślą o Tobie. Znajdziesz tu przedstawione w sposób zrozumiały i bez prawniczego bełkotu informacje tym jakie wymogi należy spełnić żeby założyć klub fitness. Dowiesz się również jakie wiążą się obowiązki z prowadzeniem tego typu biznesu. Wyjaśnię Tobie jak powinien wyglądać regulamin korzystania z siłowni.

Jeżeli natomiast jesteś osobą trenującą na siłowni poinformuję Ciebie o przysługujących Tobie prawach oraz obowiązkach. Dowiesz się o tym za co ponosi odpowiedzialność właściciel siłowni.

Chcesz zostać trenerem profesjonalnym lub instruktorem fitness? Zastanawiasz się czy musisz spełnić jakieś określone wymogi? Ułożyłeś plan treningowy dla swoich podopiecznych i nie chcesz aby ktoś inny go wykorzystywał? Czy taki plan podlega ochronie prawnej? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz właśnie na tym blogu.

Zapraszam do czytania oraz komentowania!

******