Kamil Wasilewski

adwokat

Codziennie pomagam przedsiębiorcom rozwijającym swój biznes, w tym firmom typu startup we wczesnych fazach rozwoju. Z pasji i zamiłowania jestem sportowcem.
[Więcej >>>]

O mnie

Witam Cię na moim blogu!

Jestem adwokatem, który codziennie pomaga przedsiębiorcom rozwijającym swój biznes. Ponadto udzielam również wsparcia prawnego rodzinom oraz pracodawcom i pracownikom. Jestem uczestnikiem licznych postępowań sądowych jako obrońca oskarżonych i pełnomocnik pokrzywdzonych  w sprawach karnych. Wszystkim klientom wdrażam rozwiązania najkorzystniejsze z punktu widzenia ich celów i potrzeb.

W ramach odpoczynku od obowiązków zawodowych wolny czas spędzam trenując na siłowni. Zamiłowanie do tej dyscypliny sportu zrodziło się u mnie w czasach licealnych. Powodem tego były liczne sukcesy sportowe Mariusza Pudzianowskiego oraz popularny wówczas program telewizyjny „Strong Man – Siłacze”. Od tego też czasu zaczęła się moja przygoda z „ciężarami”, która trwa do dnia dzisiejszego.

Czemu zatem nie połączyć pracy ze swoją pasją? Stąd też powstał pomysł na tego bloga…. z którego dowiesz się m.in. jakie są prawa i obowiązki właścicieli siłowni, jakie należy spełnić wymogi aby założyć klub fitness, jak powinien brzmieć regulamin klubu fitness, jakie są prawa i obowiązki osób trenujących na siłowni a jakie trenera personalnego, jakie wymagania powinien spełnić gabinet odnowy biologicznej.

Zapraszam do lektury oraz komentarzy!

*****