Kamil Wasilewski

adwokat

Codziennie pomagam przedsiębiorcom rozwijającym swój biznes, w tym firmom typu startup we wczesnych fazach rozwoju. Z pasji i zamiłowania jestem sportowcem.
[Więcej >>>]

Półrocze bloga!!! – małe podsumowanie:)

Kamil Wasilewski08 czerwca 2017Komentarze (0)

Czerwiec to jeden z moich ulubionych miesięcy. Mam wówczas wiele okazji do świętowania jak Dzień Dziecka czy moje Urodziny. W tym roku również mam kolejny powód do celebrowania…to półrocze tego bloga!!!  Tak spodobało mi się blogowanie, że zacząłem również prowadzić kolejnego bloga poświęconego miłośnikom dronów…w wolnej chwili zapraszam się na latam-dronem.pl.

Czas zatem podsumować pierwsze sześć miesięcy istnienia Prawa dla Fitnessu. Najpopularniejszym wpisem jaki cieszył się Waszym zainteresowaniem był ten o prowadzeniu siłowni lub klubu fitness w formie jednoosobowej działalności gospodarczej. Wcale mnie to nie dziwi, bowiem jest to jedna z najczęściej wybieranych form prawnych w branży fitness.  Kolejnym wpisem, który chętnie czytaliście to ten, w którym omawiałem formy prawne prowadzenia klubu fitness lub siłowni.

Na trzecim miejscu uplasował się artykuł dotyczący prowadzenia gabinetu odnowy biologicznej lub klubu fitness w formie spółki cywilnej.  Poza podium znalazł się wpis o tym jak założyć klub fitness.

Mimo półrocza widzę, że blog zyskał sobie grono stałych czytelników. Tych niezdecydowanych zachęcam do częstszego jego odwiedzenia. W mojej głowie jest jeszcze wiele kwestii, o których mam zamiar napisać w następnych postach.

Jeśli jednak chcesz, abym omówił jakiś ważny z Twojego punktu widzenia problem to napisz o nim w komentarzu do tego wpisu lub bezpośrednio do mnie.

{ 0 comments… add one now }

Leave a Comment

Previous post:

Next post: